מחיר למשתכן

תכנית "מחיר למשתכן" הינה שיטת שיווק חדשה שיזם משרד הבינוי והשיכון. התכנית מאפשרת לרכוש דירה במחיר הנמוך ממחירי השוק.

הנפקת "אישור זכאות"
שלב
01
מול משרד הבינוי והשיכון

יש להנפיק “אישור זכאות” לסיוע ברכישת דירה (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות (עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר). מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה. מחירי הדירות מופיעים באתר זה, בפרק תוכניות דירה. משפר דיור הוא כל אזרח במדינה שלא רשומה על שמו יותר מדירה אחת והוא מתחייב למכור את דירתו בטווח של 12 חודשים מהוצאת טופס 4 לדירה שירכוש במסגרת מחיר למשתכן.

תקופת ההרשמה עד 29/10
שלב
02
מול משרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, חברת גיא & דורון לוי תפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה באמצעי המדיה. לרשותכם באתר זה מידע אודות הדירות המוצעות להגרלה במסגרת “מחיר למשתכן” למשפרי דיור(תב”ע, הדמיות תוכניות דירה, מחירים וכו’).

ההגרלה ורשימת הזוכים
שלב
03
מול משרד הבינוי והשיכון

בתום תקופת ההרשמה תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקט &קריית ביאליק אפקה. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תשלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תזמן אתכם באופן יזום לכנס הסברה על הפרויקט.

הצגת הפרויקט
שלב
04
מול חברת גיא & דורון לוי

חברתנו תעמוד לרשות משפרי הדיור שזכו במתן מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” במתכונת הבאה: זימון יזום של הזוכים ע”י החברה לקבלת הסבר ומידע על התהליך.

בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה, לדוגמה מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה. מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מלאי הדירות מוצג בפרק “תוכניות דירה” – עדכון הדירות נתון לשינוי בכל עת ומבוצע ע”י החברה מעת לעת. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

 

בחירת הדירה
שלב
05
מול חברת גיא & דורון לוי

לאחר סיום שלב 4* חברת גיא & דורון לוי תזמן את הזוכים עפ”י מיקומם הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה. במעמד זה יציגו הזוכים את האסמכתאות הנדרשות כגון: הודעת זכייה, תעודה מזהה וכד’. כמו כן, במעמד זה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה – טופס זה יהווה בסיס להכנת חוזה מכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לרוכש לשנות את הבחירה.
אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת “בחירת הדירה” תבטל את זכותכם לבחירת דירה (עפ”י נהלי משרד הבינוי והשיכון).
מודגש שבמעמד בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה, או נציג מטעמם המלווה ביפוי כוח נוטריוני.
בסיום הליך זה יתואם עמכם מועד לחתימת חוזה הרכישה – יחד עם זאת, יהיה ניתן לחתום על חוזה רכישה גם במעמד זה.

חתימת חוזה
שלב
06
מול חברת גיא & דורון לוי

בטווח 14 יום מבחירת הדירה תזומנו לחתימת חוזה הרכישה ע”י החברה. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם באתר זה ריכזנו את המסמכים הנדרשים .

1
2
3
4
5
6

בכל מקרה של אי עמידה בכל אחד מהמועדים המצוינים, בכל שלב שהוא, תהיה אפשרות לפסול את הזכייה ו/או לשנות את מיקום הזוכה בסדר בחירת יחידות הדיור, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה המנהלת, לרבות במקרה בו הזוכה לא הגיע במועד שנקבע לו לבחירת הדירה ו/או לא הגיע לחתום על הסכם המכר במועד שנקבע לו.
*המועדים המצוינים עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון. המידע המחייב הוא זה המופיע באתר משרד הבינוי והשיכון, המידע באתר זה הוא לרקע כללי.

חוזה המכר , לחץ כאן
מפרט לדוגמה , לחץ כאן

לוח תשלומים – לחץ כאן
בחירת דירה -לייפוי כוח בו אחד מהזוכים לא יכול להגיע, לחץ כאן
בחירת דירה-לייפוי כוח נוטריוני , לחץ כאן

חתימת חוזה-לייפוי כוח נוטריוני , לחץ כאן

תצהיר התחייבות יחסים מיוחדים , לחץ כאן

כתב התחייבות פרויקט ק.ביאליק , לחץ כאן

תצהיר חסר קרקע פרויקט ק.ביאליק , לחץ כאן

 

הפרויקט

חברת גיא & דורון לוי, בעלת ותק וניסיון בבניית עשרות פרויקטי מגורים יוקרתיים בכל רחבי הארץ, מגיעה כעת לשכונה החדשה אפקה בקריית ביאליק. כל הפרויקטים של החברה נבנים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות ובהתאם לתקנות הבנייה המחמירות ביותר, לצד הקפדה על בנייה איכותית, תוך דגש על עיצוב ייחודי ותכנון אדריכלי מהוקצע. גיא & דורון לוי מבטיחים לכם חווית מגורים מפנקת ונעימה בשכונה חדשה ומתקדמת שתהפוך במהרה לשכונה מבוקשת באזור הקריות. בפרויקט החדש מתוכננים 3 בניינים ובהם 129יחידות דיור. תמהיל הדירות משלב דירות 3, 4 ו-5 חדרים מסוגננות ומרווחות. הבניינים ממוקמים במיקום הטוב ביותר בשכונה ופונים לשטח ציבורי פתוח . גיא & דורון לוי מזמינים אתכם ליהנות מדירות אלגנטיות וייחודיות במיקום נגיש ונוח ובאווירה שקטה, כפרית וירוקה.

הסביבה

שכונת אפקה היא שכונת מגורים חדשה ומתקדמת, הנבנית בימים אלה במזרח קריית ביאליק משני צדי כביש עוקף קריות. הסביבה העירונית מתוכננת היטב כך שבכל רחבי השכונה פזורים מרחבים פתוחים ושטחים ציבוריים מטופחים ושדרה גדולה ומרכזית תאפשר גישה נוחה מקצה אחד לקצה השני. בנוסף, שילוב בין מבני מגורים למבני ציבור יאפשר לכם למצוא באפקה את כל מה שאתם צריכים: גנים ובתי-ספר, מרכזי תרבות, אצטדיון ומתקני ספורט, מבני מסחר, משרדים ופארק רחב ידיים, ירוק ומטופח שישמש כמקום בילוי שקט ופסטורלי. המיקום הנגיש, על כביש עוקף קריות (22) יאפשר נוחות מרבית הן לנוסעים צפונה והן לנוסעים דרומה, לכביש 70 ומשם לכביש 6. אפקה מוקפת בשטחים ירוקים ונמצאת בסמוך לשמורות הטבע "עין אפק" ו"כרי נעמן", ותהווה שילוב מושלם בין איכות חיים עירונית לבין שקט כפרי וירוק.

הקבלן והיזם

מאז 1994 בונה חברת גיא & דורון לוי אלפי יחידות דיור בפרויקטים חדשניים ויוקרתיים בשכונות נבחרות בארץ. החברה פועלת תוך הטמעה של טכנולוגיות בנייה חדשניות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר (ISO 9001) ונשענת על הבנה עמוקה של השטח וצרכיו. חברת גיא & דורון לוי נותנת דגש רב לשירות מקצועי ולאמינות, להקצאת משאבים אדירים לתכנון, עיצוב ובחירת חומרים, ולדיאלוג עם הלקוח. הוותק והמוניטין הרב שצברה החברה מופנים כולם אל הלקוח, שהוא המרכיב החשוב ביותר בתפיסה העסקית של החברה.

הליווי האישי, ההקשבה והמענה החכם והנכון לצרכי הרוכשים עומדים בלבה של החברה, מכוונים אותה ועושים אותה למובילה בישראל בבניית דירות ייחודיות למגורים. מאחורי חברת גיא & דורון לוי בניית אלפי יחידות דיור בכל הארץ: אזורי חן, רמת אביב, תל ברוך צפון, רעננה, נס ציונה, יבנה, מודיעין, פתח תקווה - שכונת כפר גנים, אם המושבות ונווה גן, כפר סבא הירוקה, נתניה ועוד.

צור קשר

שימו לב! יש למלא יצירת קשר עם הפרטים המדויקים התואמים להרשמתך להגרלה:
* שדות חובה

כתובת:
ההסתדרות 271 קומה 1 חיפה
להכוונה ניתן להקליד בוויז
גיא ודורון לוי ק.ביאליק

09-9590007