&מודיעין - שכונת מורשת

  חברת גיא ודורון לוי מציעה למכירה דירה המיועדת למכירה במסגרת מחיר למשתכן במסלול "מכירה ללא הגרלה"

 

בניין 9 דירה מס' 2: 5 חד' 127 מ"ר+ 379 גינה, הכוללת 2 חניות + מחסן - 2,778,531 ש"ח

לחצו לצפייה בכרטיס הדירה

 

מימוש הרכישה יתבצע בשיטת כל הקודם זוכה למגיעים פיזית למשרדנו הנמצא ברח' העמל 1 ראש העין בימים א-ה בין השעות 10:00-17:00

הרכישה תתאפשר לזכאי תכנית מחיר למשתכן סדרה א, ב ,ג ומשפרי דיור בלבד.

*מחירי הדירות מעודכנות למדד 4/20 שפורסם ב15/5

הפרויקט

פרויקט היוקרה של חברת גיא & דורון לוי בשכונת מורשת מעניק הזדמנות ליהנות ממגורים ברמת חיים גבוהה באזור מבטיח. הפרויקט כולל 6 בניינים (המתפרסים על פני 2 מגרשים), בני 4 עד 6 קומות בהם 116 יחידות דיור עם מגוון דירות רחב של 3,4,5, ו-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. חברת גיא & דורון לוי מתמחה בייזום ובניית מבני מגורים. עד כה בנתה החברה אלפי יחידות דיור בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ. וכחלק מביסוסה של העיר מודיעין כמוקד משיכה לצעירים המציע מגוון רחב של אטרקציות ואפשרויות בילוי, הקימה חברת גיא & דורון לוי את "מוריה סנטר" – מתחם קניות ופנאי יוקרתי המשתרע על פני שטח ענק של כ-5,000 מטרים וכולל מבחר עצום של חנויות, מסעדות ובתי קפה בשכונת מוריה כל הפרויקטים של החברה נבנים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות ובהתאם לתקנות הבנייה המחמירות ביותר, לצד הקפדה על בנייה איכותית, תוך דגש על עיצוב ייחודי ותכנון אדריכלי מהוקצע.

הסביבה

בימים אלו מוקמת השכונה השלישית במודיעין "שכונת מורשת"- אחרי שכונת נופים ומרכז העיר והשדרה המרכזית. נבנית שכונת מורשת ממערב לשכונת אבני חן למרגלות גבעת הברפיליה, מעבר לכביש 3 העירוני, וצפונית לשכונת נופים. השכונה שנמצאת בבנייה, תכלול חמישה מבני בתי ספר וכ-25 גני ילדים. לצד הכבישים ייבנו שבילי אופניים ולאורך קו הרכס של השכונה צפויה לקום שדרה מרכזית שתכיל עסקים ומבני ציבור כגון חנויות, מסעדות, מרפאה, בתי כנסת, פארקים ועוד. הקמת שכונת מורשת הינה חלק מהסכם הגג שנחתם בחודש ינואר 2014 בין רשות מקרקעי ישראל, משרד האוצר ומשרד הבינוי והשיכון עם עיריית מודיעין .

הקבלן והיזם

מאז 1994 בונה חברת גיא & דורון לוי אלפי יחידות דיור בפרויקטים חדשניים ויוקרתיים בשכונות נבחרות בארץ. החברה פועלת תוך הטמעה של טכנולוגיות בנייה חדשניות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר (ISO 9001) ונשענת על הבנה עמוקה של השטח וצרכיו. חברת גיא & דורון לוי נותנת דגש רב לשירות מקצועי ולאמינות, להקצאת משאבים אדירים לתכנון, עיצוב ובחירת חומרים, ולדיאלוג עם הלקוח. הוותק והמוניטין הרב שצברה החברה מופנים כולם אל הלקוח, שהוא המרכיב החשוב ביותר בתפיסה העסקית של החברה.

הליווי האישי, ההקשבה והמענה החכם והנכון לצרכי הרוכשים עומדים בלבה של החברה, מכוונים אותה ועושים אותה למובילה בישראל בבניית דירות ייחודיות למגורים. מאחורי חברת גיא & דורון לוי בניית אלפי יחידות דיור בכל הארץ: אזורי חן, רמת אביב, תל ברוך צפון, רעננה, נס ציונה, יבנה, מודיעין, פתח תקווה - שכונת כפר גנים, אם המושבות ונווה גן, כפר סבא הירוקה, נתניה ועוד.

צור קשר

שימו לב! יש למלא יצירת קשר עם הפרטים המדויקים התואמים להרשמתך להגרלה:
* שדות חובה

.

09-9590007
בחירת דירה

באפשרותך להתרשם מהדירות המוצעות בפרויקט באופן הבא: