מחיר למשתכן

תכנית "מחיר למשתכן" הינה שיטת שיווק חדשה שיזם משרד הבינוי והשיכון. התכנית מאפשרת לרוכשי דירה ראשונה לרכוש דירה במחיר הנמוך ממחירי השוק.

הנפקת "אישור זכאות"
שלב
01
מול משרד הבינוי והשיכון

יש להנפיק “אישור זכאות” (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות (עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר) למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור. ניתן להוציא “אישור זכאות” גם דרך אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה. מחירי הדירות מופיעים באתר זה, בפרק תוכניות דירה.

 

תקופת ההרשמה ל-28 ימים
שלב
02
מול משרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, חברת גיא & דורון לוי תפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה למשך 28 ימים בעיתונות הכתובה. לרשותכם באתר זה מידע אודות הדירות המוצעות להגרלה במסגרת “מחיר למשתכן” (תב”ע, הדמיות תוכניות דירה, מחירים וכו’).

 

ההגרלה ורשימת הזוכים
שלב
03
מול משרד הבינוי והשיכון

במשך 11 הימים מסיום שלב 2* תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקט & ראש העין. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תשלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תזמן אתכם באופן יזום עפ”י סדר ההגרלה לבחירת הדירה.

 

הצגת הפרויקט
שלב
04
מול משרד הבינוי והשיכון

חברתנו תעמוד לרשות הזוכים במתן מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” במתכונת הבאה: זימון יזום של הזוכים ע”י החברה לקבלת הסבר ומידע על התהליך.

בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה, לדוגמה מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה. מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מלאי הדירות מוצג בפרק “תוכניות דירה” – עדכון הדירות נתון לשינוי בכל עת ומבוצע ע”י החברה מעת לעת. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

בחירת הדירה
שלב
05
מול משרד הבינוי והשיכון

לאחר סיום שלב 4* חברת גיא & דורון לוי תזמן את הזוכים עפ”י מיקומם הסידורי בהגרלה לבחירת הדירה. במעמד זה יציגו הזוכים את האסמכתאות הנדרשות כגון: הודעת זכייה, תעודה מזהה וכד’. כמו כן, במעמד זה יחתמו הרוכשים על טופס בחירת הדירה – טופס זה יהווה אסמכתא להכנת חוזה מכר על הדירה ולא תהיה אפשרות לרוכש לשנות את הבחירה.
אי הגעה במועד ובזמן שנקבע לפגישת “בחירת הדירה” תבטל את זכותכם לבחירת דירה (עפ”י נהלי משרד הבינוי והשיכון).
מודגש שבמעמד בחירת הדירה חייבים להגיע כל הזוכים הרשומים בטופס אישור הזכייה, או נציג מטעמם המלווה ביפוי כוח נוטריוני.
בסיום הליך זה יתואם עמכם מועד לחתימת חוזה הרכישה – יחד עם זאת, יהיה ניתן לחתום על חוזה רכישה גם במעמד זה.

 

חתימת חוזה
שלב
06
מול משרד הבינוי והשיכון

כ-14  ימים לאחר בחירת הדירה תזומנו לחתימת חוזה הרכישה ע”י החברה. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון.
מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם ריכזנו את המסמכים הנדרשים בשלב הבא.

 

1
2
3
4
5
6

בכל מקרה של אי עמידה בכל אחד מהמועדים המצוינים, בכל שלב שהוא, תהיה אפשרות לפסול את הזכייה ו/או לשנות את מיקום הזוכה בסדר בחירת יחידות הדיור, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה המנהלת, לרבות במקרה בו הזוכה לא הגיע במועד שנקבע לו לבחירת הדירה ו/או לא הגיע לחתום על הסכם המכר במועד שנקבע לו.
*המועדים המצוינים עשויים להשתנות בהתאם להחלטת משרד הבינוי והשיכון. המידע המחייב הוא זה המופיע באתר משרד הבינוי והשיכון, המידע באתר זה הוא לרקע כללי.

לחוזה המכר, לחץ כאן

ללוח התשלומים , לחץ כאן

מפרט מכר 3 חד’, לחץ כאן

מפרט מכר 4 חד’, לחץ כאן

מפרט מכר 5 חד’, לחץ כאן

נספחי בנק להסכם מכר, לחץ כאן

שינוי גודל הדירה, לחץ כאן

פריסת חניות ומחסנים קומה מפולשת, לחץ כאן

פריסת חניות ומחסנים קומת כניסה , לחץ כאן

פריסת חניות ומחסנים קומת מרתף, לחץ כאן

בחירת דירה

לייפוי כוח בו אחד מהזוכים לא יכול להגיע, לחץ כאן
לייפוי כוח נוטריוני (בהעדר הזוכים), לחץ כאן

חתימת חוזה

חתימת חוזה-לייפוי כוח נוטריוני – לחץ כאן

תצהיר התחייבות יחסים מיוחדים , לחץ כאן
כתב התחייבות פרויקט &ראש העין פסגות אפק , לחץ כאן
תצהיר חסר קרקע פרויקט &ראש העין פסגות אפק , לחץ כאן

 

הפרויקט

פרויקט היוקרה של חברת גיא & דורון לוי בראש העין החדשה, העיר הצומחת בישראל, מעניק הזדמנות נדירה ליהנות ממגורים ברמת חיים גבוהה באזור מבטיח עם פוטנציאל צמיחה אדיר. הפרויקט כולל 5 בניינים בני 10/9  קומות בהם 190 יחידות דיור עם מגוון דירות רחב של 3 , 4,  ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.   חברת גיא & דורון לוי חברה יזמית וקבלנית מובילה, מחלוצי הבנייה בראש העין החדשה בעלת ותק וניסיון בבניית עשרות פרויקטי מגורים יוקרתיים בכל רחבי הארץ ובפרט בראש העין עם למעלה מ- 1,000 יח"ד. כל הפרויקטים של החברה נבנים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות ובהתאם לתקנות הבנייה המחמירות ביותר, לצד הקפדה על בנייה איכותית, תוך דגש על עיצוב ייחודי ותכנון אדריכלי מהוקצע.

הסביבה

השכונה החדשה ממוקמת במזרח ראש העין, בקרבת שכונת נווה אפק ובסמיכות לפתח תקווה ולצירי התעבורה הראשיים. השכונה מקושרת באופן מהיר ונגיש לכביש 5 (כ-3 דקות נסיעה) ולכביש 6 (כ-5 דקות נסיעה). כביש 5 מחבר את ראש העין החדשה למרכז תל אביב, מרחק של כ-26 דקות נסיעה, בעוד שכביש 6 מאפשר לתושבי האזור ליהנות מנסיעה מהירה גם ליעדים מרוחקים יותר. באמצעות כביש 444 קיימת גישה נוחה ומהירה דרומה, ואילו כביש 483 מוביל ישירות לפתח תקווה השכנה.   בקרוב מתוכננים חיבור בין כביש 444 לכביש 5 ובניית מחלף חדש בכביש 5 שיקצרו את זמני הנסיעה אף יותר. תחנת הרכבת של ראש העין נמצאת במרחק של כ-5 דקות נסיעה מהשכונה החדשה. כמו כן השכונה החדשה נהנית מתחבורה ציבורית זמינה של אוטובוסים ומוניות שמובילות את התושבים למוקדי התרבות ובילוי מרכזיים.

הקבלן והיזם

מאז 1994 בונה חברת גיא & דורון לוי אלפי יחידות דיור בפרויקטים חדשניים ויוקרתיים בשכונות נבחרות בארץ. החברה פועלת תוך הטמעה של טכנולוגיות בנייה חדשניות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר (ISO 9001) ונשענת על הבנה עמוקה של השטח וצרכיו. חברת גיא & דורון לוי נותנת דגש רב לשירות מקצועי ולאמינות, להקצאת משאבים אדירים לתכנון, עיצוב ובחירת חומרים, ולדיאלוג עם הלקוח. הוותק והמוניטין הרב שצברה החברה מופנים כולם אל הלקוח, שהוא המרכיב החשוב ביותר בתפיסה העסקית של החברה.

הליווי האישי, ההקשבה והמענה החכם והנכון לצרכי הרוכשים עומדים בלבה של החברה, מכוונים אותה ועושים אותה למובילה בישראל בבניית דירות ייחודיות למגורים. מאחורי חברת גיא & דורון לוי בניית אלפי יחידות דיור בכל הארץ: אזורי חן, רמת אביב, תל ברוך צפון, רעננה, נס ציונה, יבנה, מודיעין, פתח תקווה - שכונת כפר גנים, אם המושבות ונווה גן, כפר סבא הירוקה, נתניה ועוד.

צור קשר

שימו לב! יש למלא יצירת קשר עם הפרטים המדויקים התואמים להרשמתך להגרלה:
* שדות חובה

.

09-9590007