פסגות אפק בראש העין

חברת גיא ודורון לוי הנדסה בנייה והשקעות בע”מ מציעה למכירה 19 דירות המיועדות לבעלי זכאות בתוכנית מחיר למשתכן, מחיר מטרה ובמסלול דירה להשכיר.

 

מדובר בדירות שנותרו ולא נבחרו במסגרת הגרלות 181 ו- 182 בתכנית מחיר למשתכן.

המחיר למ"ר בהגרלה 182 - 9,458.18 ₪ (צמוד למדד אפריל 2016)

 
את מלאי הדירות, מחירן, תכניות דירה ופרטים נוספים תוכלו למצוא באתר זה בפרק תוכניות דירה. ההבדל בין מחירי הדירות הזהות באותה הגרלה מקורו בגודל הדירה והשטחים הנלווים.
 
משפר דיור שיבחר לרכוש דירה מדירות אלו יתחייב למכור את דירתו הקודמת בטווח של 12 חודשים ממועד קבלת הדירה החדשה (כך שיישאר בעל דירה אחת בלבד).
הרוכש לא יהיה זכאי למכור את דירתו במשך 5 שנים מיום קבלת החזקה בדירה.
 
הרכישה תתאפשר לזכאי סדרה א, ב', ג' ומשפרי דיור.
לפרטים נוספים ניתן להתקשר למספר  073-2017268
   
חברתנו ייצרה עבורכם אתר המכיל מידע מלא על הפרויקט וההליך אותו אתם עומדים לעבור.
למעבר ישיר לפרקים הבאים לחץ על הלשוניות הבאות:
הפרויקט הסביבה הדמיות הפרויקט תוכניות דירה מסמכים למחוסרי דיור מסמכים למשפרי דיור צור קשר  

הפרויקט

פרויקט היוקרה של חברת גיא & דורון לוי בראש העין החדשה, העיר הצומחת בישראל, מעניק הזדמנות נדירה ליהנות ממגורים ברמת חיים גבוהה באזור מבטיח עם פוטנציאל צמיחה אדיר. הפרויקט כולל 10 בניינים בני 4-7 קומות בהם 142 יחידות דיור עם מגוון דירות רחב של 3, 3.5 , 4, 4.5, ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.   חברת גיא & דורון לוי חברה יזמית וקבלנית מובילה, מחלוצי הבנייה בראש העין החדשה בעלת ותק וניסיון בבניית עשרות פרויקטי מגורים יוקרתיים בכל רחבי הארץ ובפרט בראש העין עם למעלה מ- 1,000 יח"ד. כל הפרויקטים של החברה נבנים בטכנולוגיות בנייה מתקדמות ובהתאם לתקנות הבנייה המחמירות ביותר, לצד הקפדה על בנייה איכותית, תוך דגש על עיצוב ייחודי ותכנון אדריכלי מהוקצע.

הסביבה

השכונה החדשה ממוקמת במזרח ראש העין, בקרבת שכונת נווה אפק ובסמיכות לפתח תקווה ולצירי התעבורה הראשיים. השכונה מקושרת באופן מהיר ונגיש לכביש 5 (כ-3 דקות נסיעה) ולכביש 6 (כ-5 דקות נסיעה). כביש 5 מחבר את ראש העין החדשה למרכז תל אביב, מרחק של כ-26 דקות נסיעה, בעוד שכביש 6 מאפשר לתושבי האזור ליהנות מנסיעה מהירה גם ליעדים מרוחקים יותר. באמצעות כביש 444 קיימת גישה נוחה ומהירה דרומה, ואילו כביש 483 מוביל ישירות לפתח תקווה השכנה.   בקרוב מתוכננים חיבור בין כביש 444 לכביש 5 ובניית מחלף חדש בכביש 5 שיקצרו את זמני הנסיעה אף יותר. תחנת הרכבת של ראש העין נמצאת במרחק של כ-5 דקות נסיעה מהשכונה החדשה. כמו כן השכונה החדשה נהנית מתחבורה ציבורית זמינה של אוטובוסים ומוניות שמובילות את התושבים למוקדי התרבות ובילוי מרכזיים.

הקבלן והיזם

מאז 1994 בונה חברת גיא & דורון לוי אלפי יחידות דיור בפרויקטים חדשניים ויוקרתיים בשכונות נבחרות בארץ. החברה פועלת תוך הטמעה של טכנולוגיות בנייה חדשניות, בהתאם לתקנים המחמירים ביותר (ISO 9001) ונשענת על הבנה עמוקה של השטח וצרכיו. חברת גיא & דורון לוי נותנת דגש רב לשירות מקצועי ולאמינות, להקצאת משאבים אדירים לתכנון, עיצוב ובחירת חומרים, ולדיאלוג עם הלקוח. הוותק והמוניטין הרב שצברה החברה מופנים כולם אל הלקוח, שהוא המרכיב החשוב ביותר בתפיסה העסקית של החברה.

הליווי האישי, ההקשבה והמענה החכם והנכון לצרכי הרוכשים עומדים בלבה של החברה, מכוונים אותה ועושים אותה למובילה בישראל בבניית דירות ייחודיות למגורים. מאחורי חברת גיא & דורון לוי בניית אלפי יחידות דיור בכל הארץ: אזורי חן, רמת אביב, תל ברוך צפון, רעננה, נס ציונה, יבנה, מודיעין, פתח תקווה - שכונת כפר גנים, אם המושבות ונווה גן, כפר סבא הירוקה, נתניה ועוד.